Inżynier (Dział Wsparcia Technicznego)

Wpisane przez Ewa Szloser :: [czwartek, 31, sierpień 2017 14:40] Ostatnio zmienione przez Ewa Szloser ::

nr ref. 9162

(oferta ważna do 30.09.2017)

Opis pracodawcy:

Światowy lider w produkcji dóbr konsumpcyjnych obecny w ponad 180 krajach.

Wymagania:

  • absolwent wyższej uczelni technicznej (z tytułem magistra inżyniera) w zakresie: mechatroniki, automatyki i robotyki, elektroniki, mechaniki, inżynierii produkcji lub innych podobnych kierunków,
  • umiejętność komunikacji i pracy z innymi,
  • zdolności przywódcze, kreatywność i inicjatywa,
  • analityczne myślenie i gotowości do podejmowania wyzwań
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • praca nad projektami, które wspierają bieżące strategie biznesowe
  • współpraca z wielofunkcyjnymi zespołami oraz zarządzanie zespołem projektowym
  • budowanie wiedzy biznesowej, technologii i aplikacji wspierającej procesy produkcyjne
  • współpraca z innymi fabrykami pracodawcy w Polsce i na świecie w celu wymiany doświadczeń i wiedzy
  • podejmowanie realnych decyzji mających bezpośredni wpływ na biznes
  • analiza i optymalizację procesu produkcyjnego
  • wdrażanie nowego sprzętu, wprowadzanie ulepszeń produktu i surowców w ciągłym kontakcie z dostawcami w celu zoptymalizowania potrzebnego surowca do procesu produkcyjnego

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej i posiłków itp.)
  • znaczącą odpowiedzialność od pierwszego dnia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • poznanie systemów produkcyjnych w praktyce
  • profesjonalny program szkoleń i narzędzi wspomagający zarządzanie i egzekucję projektów
  • przyjazną atmosferę pracy w oparciu o wzajemne zaufanie i szacunek
  • ciągły coaching i feedback

Miejsce podjęcia pracy:

  • Warszawa

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres cv@bdi.com.pl z podaniem numeru referencyjnego oraz dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Więcej ofert pracy dla inżynierów na www.bdi.com.pl

Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą wyspecjalizowana firmą doradztwa personalnego w Polsce. Już od ponad 25 lat aktywnie wspieramy polskich inżynierów w budowaniu ich karier zawodowych. Pomagamy w szukaniu pracy, weryfikujemy pracodawców i podpowiadamy jak skutecznie aplikować. Dotychczas z naszej pomocy skorzystało już blisko 200 tysięcy inżynierów, zarówno tych zaraz po studiach jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe.
Dołącz do nich i zyskaj sprawdzonego sojusznika na rynku pracy.

FaLang translation system by Faboba

Adres

Politechnika Poznańska
Dziekanat Wydziału Elektrycznego
ul. Piotrowo 3A, 60-965 Poznań
tel. +48 61 665-2539, -2541, -2543, -2547
fax. +48 61 665-2548