Elektrobudowa - oferta praktyk

Wpisane przez Administrator FEE :: [piątek, 27, kwiecień 2018 21:21] Ostatnio zmienione przez Administrator FEE ::

ELEKTROBUDOWA SA spółka notowana na GPW w Warszawie, istniejąca od 1953 roku jest wiodącym wykonawcą robót elektrycznych oraz dostawcą aparatury rozdzielczej średnich i niskich napięć. Od wielu lat zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera na rynku produkcji i usług elektroenergetycznych w Polsce.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praktykant w Dziale Pomiarów i Rozruchu

Miejsce pracy: Poznań, Konin

Co oferujemy naszym praktykantom:

  • praktyki w okresie lipiec – wrzesień. Jeśli interesuje Cię inny termin zaznacz tę informację w formularzu aplikacyjnym
  • umowę o praktykę podpisujemy na okres 2 lub 3 miesięcy
  • praktyki w Dziale Pomiarów i Rozruchu w wybranej lokalizacji
  • opiekuna, który wspiera praktykanta we wdrożeniu do pracy i wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • indywidualny Harmonogram Praktyk z wyznaczonymi zadaniami

Zadania praktykanta:

§  zapoznanie się z obiektem budowy i dokumentacją projektu

§  obsługa urządzeń kontrolno – pomiarowych

§  wykonywanie drobnych prac w zakresie pomiarów ochrony przeciwporażeniowej

§  dbałość o zgodność wykonania układów elektrycznych z dokumentacją projektową

§  zapoznanie się i przestrzeganie zasad bezpiecznej pracy przy instalacjach elektroenergetycznych

§  realizacja Harmonogramu Praktyk (indywidualny zakres obowiązków wynikający z zaawansowania prac na Kontrakcie)

Czego oczekujemy od praktykantów:

  • statusu studenta Wydziału Elektrycznego lub pokrewnego
  • zaangażowania i sumienności
  • umiejętności pracy w grupie
  • uprawnień SEP do 1 kV

Jakie korzyści daje udział w programie praktyk:

  • zapoznanie się ze specyfiką pracy
  • doświadczenie zawodowe w pracach kontrolno – pomiarowych
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • szansę napisania pracy dyplomowej ze współpracą z firmą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego w ofercie pracy na naszej stronie w zakładce „Kariera”.Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami. (www.elektrobudowa.pl)

FaLang translation system by Faboba

Adres

Politechnika Poznańska
Dziekanat Wydziału Elektrycznego
ul. Piotrowo 3A, 60-965 Poznań
tel. +48 61 665-2539, -2541, -2543, -2547
fax. +48 61 665-2548